O mnie

Witaj na moim Blogu !

Mam i imię Kuba i jestem założycielem bloga Lets Gym. Swoją przygodę z siłownią zacząłem ponad 3 lata temu. Chociaż tak na prawdę aktywność fizyczna zawsze była obecna w moim życiu od zawsze.

Dlaczego stworzyłem Bloga?

Przez wiele lat zmagałem się z problemem bycia bardzo szczupłym i było mi niezwykle trudno zyskać dodatkowe kilogramy niezależnie od objętości treningowej czy spożywanych posiłków. Odbijało się to na mojej pewności siebie oraz poczuciu własnej wartości. Prowadziło to do tego, że byłem coraz bardziej wycofany i sfrustrowany brakiem efektów .

Tworząc bloga Lets Gym chcę zrzeszać i wspierać ludzi, którzy podobnie jak ja mają na celu zbudowanie satysfakcjonującej sylwetki, niezależnie od wieku, wagi czy stażu na siłowni. Moim celem jest stworzenie społeczności, która będzie pomagać ludziom zmagającym się (jak niegdyś ja) z problemem braku rezultatów, pomimo ciężkich treningów i wyrzeczeń.

Mam nadzieję, że czytając bloga znajdziesz wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci w ulepszeniu diety oraz treningu i w rezultacie pozwolą na szybsze osiągnięcie Twojego celu.

Zapraszam do lektury !